🔥 מחיר אש

מפוח תואם מקיטה 18V מבאנגגוד

37.69$ / 130₪
Banggood
BGIBUYILMB

מומלץ לבחור משלוח Israel Direct

מפוח תואם מקיטה 18V מבאנגגוד

מגיע במשלוח Israel Direct היחסית מהיר

אני הזמנתי גם לאור העניין הרב שהוא יצר ובחנתי אותו (סקירה מלאה למטה).

עברתי על הנתונים הטכניים שהיצרן מציג לכאורה לא נופלים מהמקור (dub182z)
השוס פה שמקבלים גם שק שאיבה בעסקה…הזוי.
עסקה כזו בארץ למקיטה מקורית עם שק תעלה לכם כ500₪.

⁦🛍️⁩ קישור להזמנה:
קישור כאן

סתם שתדעו, אני אחד הנפגעי משלוחי קורונה הכי קשים. לא מעט חבילות שלי הוזמנו בתחילת מרץ, או סוף פברואר 2020. מיד לאחר חג הפורים, שם החלו הסגרים באמצע חודש מרץ, התחלנו להרגיש שחבילות מפסיקות להגיע לארץ. אני, שמזמין לא מעט מוצרים לבדיקה ואף מקבל פה ושם מוצרים לסקירה, יכול להגיד לכם שחבילות רבות איבדו את דרכן אליי וחלקן אף בוטל ביוזמת האתר ממנו הזמנתי (ראו ערך סט אימפקט מטאבו hpt בכ-49$ מאמזון).

אז הנה היום, באורח פלא, כשחודש יוני לשנת 2020 עומד להסתיים, אספתי את החבילה מבנגגוד שהייתי סבור שמזמן הלכה לעולמה ואבדה לה אי שם במחוזות סין. האמת, הופתעתי ! כשקיבלתי את החבילה בסניף, לא זיהיתי את הצורה של השקית. היו בה מעין בליטות משונות והיא היתה יחסית גדולה (בנפח השקול לשל קופסת נעליים של מבוגרים).

להפתעתי, מצאתי בתוכה את המפוח הכחלכל החמוד הזה שמתחבר היטב לסוללות מקיטה 18 וולט ואשכרה נותן עוצמת רוח ממש דומה לDUB182Z !

אז הנה לכם כמה נקודות לשיפור לשימור בכלי מראות עיניי לאחר שהתנסיתי במקיטה dub182z ובכלי הזה:

– ניכר שאיכות תפירת השק שאיבה נמוכה ואני לא אתפלא אם ייקרע לי בהמשך (ציון 2/10) אבל זה בונוס ללא עלות נוספת שלא מקבלים כשקונים את המקיטה dub182z, אלא אם תשלמו עבורו תוספת של 50-100₪.

– לגבי הפיה מגומי, גם שם, החיבור לא מרגיש איכותי בטירוף ויש סיכוי קטן שייפגם בהמשך אך בשימוש מושכל והרכבה ופירוק עדינים, מאמין שיחזיק זמן רב בשונה מהשקית איסוף עלים (ציון פיה מגומי 9/10 וחיבור / חבק פלסטיק לפיה 6/10).

את גוף המפוח עצמו אני חייב לשבח ונדמה שהפלסטיק איכותי ממש כמעט כמו של יצרן מכובד (ציון 9/10).

– עוד נקודה חיובית בכלי היא הסוקט / חיבור לסוללה. ניסיתי לחבר סוללה מקורית של מקיטה ואחר כך סוללת גנרית וקיבלי חיבור חזק ללא חופשים (ציון 10/10).

– קצת חבל שאין בורר מהירויות מובנה בכלי בשונה ממקיטה dub182z בעל בורר 3 מצבי מהירות. יחד עם זאת, ההדק יחסית רגיש ללחיצה בעומסים שונים ועם מעט ריכוז ואצבע מיומנת, ניתן לשלוט היטב בעוצמת המנוע / ספיקת האוויר (ציון 7/10 לקביעת עוצמת המפוח).

– מסקרן לבחון את זמן הריצה של סוללה עם הכלי ולהשוות לDUB182Z של מקיטה. אני לא אתפלא אם התוצאות יהיו דומות מאחר ושניהם בעלי מנוע פחמים עם נתונים דומים ביותר.

– חשוב לציין את תג המחיר- בסביבות 35$ כולל משלוח. מדובר במוצר בעלות של כשליש ממחירו של DUB182Z מה שאומר שהתמורה לכסף גבוהה במיוחד. אז נכון, לא הייתי בונה על כך שהכלי יעבוד שנים רבות ללא רבב אך בהחלט יש מקום לרכושו אם אתם צריכים מפוח פעם ב… ולא על בסיס יומיומי.

 

שתף\י את הדיל
תגובה 1
  1. שבוע טוב
    יאללה קניתי
    אעדכן איך זה….
    תודה על הדיל
    נשמע אחלה

השאר תגובה